Byl to jen úlet..

24. února 2011 v 19:08 | Qween |  My theory
Né opravdu tu nebudu rozebírat svoje poprvé! Na to nemám nervy!Popravdě co k tomuto tématu říct? sex je sex každý ho dělá a dělat bude.Mám pocit,že nikdy nezanikne...:DPač bychom zanikli my!!xDD
Wikipedie
Pohlavní styk (též sexuální styk, slangově sex) je v užším smyslu označení pro penilně-vaginální styk (soulož čili koitus), tedy úkon vložení ztopořeného penisu muže do vaginy ženy. Do užšího významu se někdy počítá i penilně-anální styk. V širším právním i sexuologickém smyslu zahrnuje pojem sexuální styk i další orgasmické nebo genitální formy vzájemného fyzického kontaktu mezi dvěma nebo více jedinci jakéhokoliv pohlaví, v nejširším pojetí může termín zahrnovat i negenitální a neorgasmické formy erotického kontaktu. Někdy se formy pohlavního styku rozdělují na penetrativní (kam bývá řazen koitus a penilně-anální styk) a nepenetrativní.
Bla bla bla...to jsou jen ty věci okolo.Nikde už,ale nenapíšou jaký to je!Či je to užasné bo je to frustrující.Někdo to třeba prostě nemá rád,ale jiný jsou tím posedlí "nymfomani/ky". A někdo jde prostě jen když potřebuje.Asi tak bych to schrnula...Popravdě jsem se o tohle téma nikdy nezajmala takže slušně řečeno vím co provádět,ale néumim to popsat.To vám hold bude muset stažit.
Láska těl je ostřejší než kopí, kterým se krotí divocí sloni. Je palčivější než plamen, je jako šíp, zabodnutý do mysli člověka.
Tenhle citát jsem našla na jedné stránce.Je to ...
Básnička ode mně..
Sex,sex,sex
kdo na něj nemyslí je les.
Každý má ho rád,
každý je s ním kamarád.
Kdo nezažil,nepochopí
o čem je řeč.
Neni to jen slovo sex,
je v tom více vět.
Každý pocit co ti dává,
je pro tebe ohnostroj.
Každý kdo na to myslí,
je víc než posedlí.
Měl by sis dát pauzu,
frajere.
Nebo zachvíli nebudeš mít
kam ho dát.
Protože tvůj kamarád,
už nebude stát!!
Je to blbost,ale aspon něco.Uvime...
 


Komentáře

1 Michelle and Pixie <3 Michelle and Pixie <3 | Web | 24. února 2011 v 19:20 | Reagovat

Ahoj ak chceš počuť všetky pesničky + bonus z albumu Goodbye Lullaby od Avril Lavigne, tak príd na moj web a hneď prvý článok! ;-)
Pls neber to ako reklamu :)
Len oboznamujem že konečne sú tu tje pesničky :D ...
(ak myslíš, tak prepáč za reklamu) ;-)
a ak nemáš Avril rada, tak prepáč :/
Pá ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama