Čím dál tím víc...

23. února 2011 v 19:21 | Qween |  Diary
Člověk po dlouhé době příjde a přemýšlí proč má vlastně ještě pořád blog...Neskutečné změny na blogu jsou dost šokující.Nevím co se tady děje,ale vůbec se mi ta změna u psaní článku nelíbí.Ale já s tím asi nic hold nenadělám....
Proč sem tu vlastně nebyla? Tot otázka nevim co jsem měla přidávat.Přemýšlím,že asi blog zruším,nevím.Navíc od včerejška jsme začala makat na škole,kteá je pro momentálně důležitější než blog či jiné věci. Taky se mi nelíbí co se děje s blogem.cz. Ty změniny podle mě jsou opravdu hrozný. Ale to hold záleží na ostatních. A taky témata týdne.Kde je ta doba kdy to vybírali sami administrátoři blogu?...Proř to ted máme vybírat my? Vždyt už to nedá takovej ten smysl toho tématu.Je to jiné zvláštní nemá už to takovou tu jakobi "auro" či jak to napsat.Nevím...je to jen můj názor...prostě už to nemá tu štávu!

Taky našla jsem konečně ten foták,takže budu moct fotit.Ale ted na to nemám moc čas.Škola,škola,škola...pořád jen to samé dokola.Ono dostat na vysvědčení tři pětky kdo by se pak neučil,že když nechce propadnout a bejt vyhozenej ze školy. Jinak dneska jsme psali dva testy z potravin a výživy a z občanky. Byla to nuda,ale zase jsem to uměla. Což je super,ale musím se ještě naučit na zítřek.Taky jsem koukala na dnešní (včerejší) přeložený díl Bleache. Bylo to takové o ničem.Nějak mě to nezujalo.Jsem zvědavá s čím příjdou příště.
Taky vás už nebaví ta zima?Mě taky ne.Dneska jsem měla sukni myslela jsem,že asi umřu.Brr hrozná věc.Ale je pravda,že zima je stejně i krásná.Dá se v ní dobře fotit různé akty.V létě,na jaře a na podzim taky.Pokáždé jsou to pěkné momentky,ale ta zima je něčím uchvacujícím co se týče venkovního přírodního focení.
Znáte tu DDR desku?Nebo - li taneční deska? Ano?! Já jí mám už nějaký ten měsíc doma a jsem náramně spokojená.U DDR se člověk dokáže opravdu odreagovat,přestane myslet na všechno okolo a myslet jen na kroky,které uděláte při každém rytmu písničky,která vám haje.Soustředíte se jen na šipky a na další krok který provede.Je to opravdu užasné.
Myslím,že jsem toho napsala celkem už dost.Pochybuju,že si to někdo přečte,ale nevadí.Aspon se můžu vypsat sem...:)
 


Anketa

Tereza Kerndlová vs. Csifó Dorina

Tereza Kerndlová
Csifó Dorina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama